CESKY 12.2.2015 jidelni listek final komplet bez znacek_Stránka_06

Kredenc Restaurant

Zveme Vás do restaurace s příjemně laděným domácím interiérem
s dekorací La Provence.

V přízemí restauracese nachází 50 míst k sezení. Zde můžete sledovat kuchaře při přípravě jídel a převážně grilování vyzrálého hovězího masa z USA, AUSTRÁLIE, a IRSKA.

V I. patře restaurace se nachází 80 míst k sezení. Zde pro Vás rádi zajistíme společenské akce malého i velkého rozsahu od soukromých akcí, narozenin, promocí až po firemní večírky, firemní semináře, rauty a svatby na míru. Máme k dispozici i data projektor spolu s promítacím plátnem nebo profi aparaturu pro ozvučení společenské akce.

Nabízíme pestrý a výtečný výběr pokrmů. Při přípravě pokrmů používáme výhradně čerstvé bylinky. Naší specialitou je široká nabídka hovězích steaků, vepřového masa z plemene Duroc nebo kachní prsa Barberie, které si naši hosté mohou sami připravit na horkých kamenech.

K dobrému jídlu nabízíme pečlivě ošetřené točené pivo Pilsner Urquell a Radegast, zemská a přívlastková vína z vinařství KRIST z Milotic u Kyjeva, sortiment alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů.

Nabízíme originál Kredencové likéry a medoviny, vyráběné pro naší restauraci. V nabídce najdete likér Višňovku, Višňovku Chilli, Hruškovku, Medovinu klasik, Medovinu s příchutí višní a Medovinu s příchutí mandlí.
Naše restaurace je 100% bezbariérová a nekuřácká. WI-FI pro všechny
je samozřejmostí. Přes léto nabízíme příjemné posezení na zahrádce.
Restauraci najdete také na Facebooku, kde Vám přinášíme čerstvé informace, novinky a akce o kterých Vás chceme informovat.

Přijímáme platby kartami i všemi typy stravenek.

Těšíme se na Vaší návštěvu ... kolektiv Kredenc Restaurant.